Ahşap Carport

Ahşap carport araçları dış etkilerden korumak için yapılan garaj türlerindendir. Ana malzemesi ahşaptır. Ahşap carportlarda kullanılan malzemeler birinci sınıf kalite de ahşaplardır. Yani yerli çamlardan yapılmaktadır. Yerli çamlardan yapılması nedeniyle maliyeti son derece uygundur.

 

Ahşap Carport Avantajları

Ahşap carport araçları dolu, kar, yağmur gibi doğa olaylarının yanı sıra araçlara çok fazla zarar veren güneş ışınlarından korumaktadır. Bu sayede güneş ışınlarının araçların boyalarına ve renklerine zarar vermesine de engellenmektedir. Ahşap carport günümüzde sıklık ile kullanılmaktadır. Maliyetinin düşük olması nedeniyle popüler bir yere sahiptir. Araçların ölçülerine göre ve müşterinin isteklerine göre ölçüleri ayarlanıp imal edilmektedir. Ahşap carport sistemleri son derece modern ve estetik olarak üretilmektedir. Uygulandığı alanlara da farklı bir hava katmaktadır. Ahşap carport yapılacak alan ölçüleri alındıktan sonra müşterinin de isteği doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. Üretim aşaması tamamlanan ahşap carportların kurulumu son derece pratik ve kolaydır.

Ahşap Carportun İmalatı

Ahşap carportların daha dayanıklı olması için ek olarak sütunlara beton uygulaması yapılmaktadır veya önceden hazırlanmış beton sahaya monte edilmektir. Bu sayede yapı daha sağlam hale gelmektedir. Ahşap carportlar binaya bitişik olarak yapılabileceği gibi binadan ayrı binadan istenilen uzaklıkta da yapılmaktadır. Ahşap carport yapılacak alanın ölçüleri alınırken garajın içine konulacak aracın ölçüsünden bir veya iki metre büyük olarak ölçü alınır. Bunun nedeni ise içine konulacak olan aracın daha rahat manevra yapmasını sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61