Birleşik Carport

Carport, araçları dışarıda oluşabilecek tüm olumsuzluklardan korumak. İçin yapılmış olan garajlara verilen isimdir. Birleşik carport ise sadece kişinin kendi aracı değil başka kişilerin araçlarının korunması için de yapılmaktadır. İnsanların zorluklarla elde ettiği araçlarına zarar gelmesi kimsenin istemediği bir durum olduğundan. İnsanlar evlerinde araçlarının da güvenli olduğu bilmek istemektedirler. Bu da son derece doğal bir istektir. Bu nedenle garajlar çok önemli bir yere sahiptir.

Birleşik Carport Montajı

Birleşik carport sayesinde araçlar yağmur, dolu, kar gibi doğal olaylardan. Ve araçların dış boyalarına en çok zarar verip renk değişimine neden olan güneş gibi zararlı ışınlardan korunmaktadır. Birleşik carport yapılacak olan alan önceden keşif yapılıp istenilen ölçülerde ve boyutlarda yapılmaktadır. Kurulumu son derece kolay ve pratiktir. Birleşik carport çelik konstrisüyon ve bağlantı elemanları kullanılarak yapılmaktadır. Üst kaplaması 10 mm polikarbonat levha kullanılarak yapılmaktadır. Alüminyum baskı çıtası ile ek yerleri profesyonel ekip tarafından ustalık ile birleştirilir.

Birleşik Carport Dayanıklılığı

Son derece dayanıklı bir yapı elde edilir. Müşterilerin isteği model ve ölçülerde kullanılmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Kişisel olarak araçların korunmasını ve park edilmesinin yanı sıra, herkesin kullanabileceği alanlar. Olan, avm önleri, stadyum, otel, otoparklarda da sıklıkla birleşik carport kullanılmaktadır. Birleşik carportlar araçların manevralarını. rahatça yapabilecekleri şekilde dizayn edilmektedir. Birleşik carport günümüzde çok popüler bir yer kazanıp herkesin tercih ettiği bir garaj tipi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61