Cam Carport

Cam carport, açık alanlarda araçlarınızı korumaya yarayan, tek taraflı, ayakta. Veya duvara tutturularak kullanılabilen, levha ve ayaklardan oluşan ürünlerdir. Cam carport, aracınızı ortaya çıkabilecek kar, yağmur. Rüzgar ve dolu gibi farklı hava olaylarına karşı korumakta ve aracınızın alabileceği zararı önlemektedir.

Cam Carport Uygulama Alanları

Cam carport, dayanıklı yapısı sayesinde aracınızı uzun yıllar koruyabilmektedir. Cam carport, ısıya ve kimyasal dış etkenlere karşı da son derece dayanıklı ürünlerdir. Şeffaf yapıya ve şık tasarıma sahip cam carportlar, kullanışlı oluşunun yanında sizlere hoş bir görüntü sunar. Cam carport, dar alanlarda bile aracın hareket yeteneğini kısıtlamamaktadır. Dilediğiniz tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Kapalı otopark imkanının bulunmadığı yerlerde imdadınıza yetişen cam carportlar, esnek ve bükülebilen bir yapıya sahiptir.

Cam Carportun Yararları

Cam carport, ışığı geçiren bir yapıya sahipken güneşin zararlı ışınlarından kaynaklanabilecek. Hasarı önlemekte ve aracınızın rengini korumaktadır. Eğimli yapısı sayesinde yağmur suyunun birikmesini önlemekte ve otoparkınızın temiz kalmasını sağlamaktadır. Estetik bir tasarıma sahip ve kullanışlı bir yapı olan cam carportlar. Şık ve uzun ömürlü kullanım isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61