Çift Taşıyıcılı Carport Garaj Kapama

Carport, yanları açık üstü kapalı garaj yani araç park yeridir. Çift taşıyıcılı carport ise üst kaplamasında 10 mm polikarbonat levha kullanılarak yapılan kaplamadır. Polikarbon kapatma sistemlerinin üst kaplaması genellikle alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Fakat bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak çelik konstrisüyon ve bağlantı elemanları kullanılarak da imal edilmektedir. Taşıyıcı kolonlar ise metalden imal edilmektedir.

Çift Taşıyıcılı Carport Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müşterilerin isteklerine bağlı malzemelerden üretilmesinin. Yanı sıra kurulumu da son derece kolay ve pratiktir. Çift taşıyıcılı carportun kullanım amacı araçları oluşabilecek yağmur dolu kar gibi doğa olaylarından korumak. Ayrıca araçların en çok etkilendiği güneş ışınlarını doğrudan keserek. Araçların üzerindeki boya tabakasında oluşabilecek renk değişimlerine de engel olmaktadır. Bir diğer özelliği ise su yalıtımına da kesin çözüm sunmaktadır. Yani açık yerlerde tutulan arabaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanılmaktadır. İhtiyaçlara göre kişisel olarak evlerin önüne yapıldığı gibi stadyum, otel, otopark gibi birçok yerde de kullanılmaktadır.

Çift taşıyıcılı carport imalatı

Çift taşıyıcılı carport müşterilerin isteklerine bağlı olarak imal edilmekle. Birlikte istenilen her mekana kolaylıkla kurulabilmektedir. Ve kurulduğu alanlarda araçların menavra alanlarını en az derece de etkilemektedir. Günümüzde insanların araç güvenliğini sağlamak amacıyla sıklık ile tercih ettiği garaj tipi olan. Çift taşıyıcılı carport sayesinde araçlar hem çok güvenli hem de daha uzun ömürlü hale gelmiştir. Bu nedenle çift taşıyıcılı carport herkes tarafından popüler bir tercih haline gelmiştir.

Alüminyum garaj kapatma, aracı olan ve aracını daha iyi korumak isteyen kişilerin ilk tercihi olan ürünlerden biridir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birden fazla fonksiyona sahip dekoratif garaj kapatmaları ortaya çıkmıştır. Bu koruyucu önlemlerden biri, garajın alüminyum garaj kapatmadır.   Son zamanlarda bina önlerine ve kır evlerinin bahçelerine yerleştirilen ve fazla yer kaplamayan çok kullanışlı bir araç koruma cihazı haline gelmiştir. Alüminyum ve diğer çeşitli malzemelerin uzun süreli kullanımı sayesinde aracınızı korumak hem serin hem de güvenilirdir.   Alüminyum sundurmalı güneşlik Carport garaj anlamına gelir; bu açık park sistemini ifade eder. Bu tip garajların kullanılmasının nedeni bazı yerlerde kapalı park yeri olmamasıdır. Bu sayede aracınızın üstü tıpkı kapalı bir otopark gibi korunacaktır. Oto garaj carport sistemleri çeşitli nedenlerle tercih edilmektedir.   Nedenleri aşağıdaki gibidir.

Şiddetli yağmur, yoğun kar ve diğer doğa olayları nedeniyle aracınızın zarar görmemesi için kullanılır.  Bu kapalı tente sistemi, garajda kapalı park yeri veya açık alan olmadığında ve aracınızı park etmek istediğinizde oldukça popülerdir. Daha güzel görünüyor ve araç sahipleri bu sistemi tercih ediyor.  Farklı ve olağanüstü görünüyor.  Bu nedenlere ek olarak, tasarım ve teknolojiye sahip bu mucizevi ürünler, bulunduğunuz ortama yeni bir hava katar ve otomobilinizi ilgi odağı haline getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61