Garaj Kapatma

Özel yaşam alanlarınızda, açık otopark, park, bahçe, kamelyalar, benzinlik çatıları, teras, balkon, kapı giriş ve karşılama alanları gibi güneş ışınlarının

Otoparkınız kapalı mı?,  işyerinizin araçları için güvenli park bölgeniz var mı?açık otoparkınızda bulunan araçları olumsuz hava koşullarından ve güneş ışınlarından yeteri kadar koruduğunuzu düşünüyor musunuz?

Bu sorulara  cevaplarınız “hayır” ise; garaj kapama sistemleri hakkında bu makalemizi okumanızı öneririz.

Özel yaşam alanlarınızda, açık otopark, park, bahçe, kamelyalar, benzinlik çatıları, teras, balkon, kapı giriş ve karşılama alanları gibi güneş ışınlarının zararlı etkilerini ve  hava koşullarından kaynaklanacak olumsuzlukları en aza indirmek için uygulanan sistemlerdir. Alan büyüklüğü, metrekare özelliği, yükseklik veya araç sayısı gibi seçenekler fark etmeksizin istenilen her alana uygulanabilir. Bu sistemlerin, uygulandığı alanlarda, yapılan yapı ile uyumlu ve görselliği artıran etkileri vardır.

Garaj kapama sistemlerinde polikarbon malzemeler tercih edilmektedir. Polikarbon; reçinesinin özelliğinden ötürü,  darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Cam ve akrilik malzemelere göre daha hafif, soğuk bükülebilme özelliğinden dolayı, garaj kapama sistemlerinde uygulamayı kolaylaştırmaktadır. Ultraviyole filtrasyonu ve yüzeyde su tutmama gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlüdür. Polikarbon malzemelerden yapılan ürünler arasında gözlük, güneş gözlüğü camları cd ler ve far camları ilk akla gelen ürünlerdir.

Fabrika çatı aydınlatması, akaryakıt istasyonları, otel ya da büyük şirket binaları gibi alanlarda, ışık etkilerine karşı dayanıklı ve ışık dağılımını başarılı şekilde gerçekleştirdikleri  için uygulamalarda tercih edilirler.

Polikarbon malzeme, uygulanacak alana özel olarak tasarlanmış ve üstün teknoloji ile üretilmiş alüminyum çerçeveler eşliğinde uygulanmaktadır.  Bu alüminyum çerçeveler, polikarbon malzeme ile bir bütünlük sağlayarak, uygulanan alanın görselliğini artırmaktadır.

Bazı firmalar, garaj kapatma uygulamasının planlanacağı alan için ücretsiz keşif hizmetleri sunmaktadır.

Özellikle açık otopark alanları için tasarlanan projeler bir araçtan bin araca kadar, taşıt sayısı fark etmeksizin ileri teknoloji ve uygun fiyatlarla yapılabilmektedir

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.