Tek Taşıyıcılı Carport Garaj Kapama

Tek Taşıyıcılı Carport Avantajları

Tek taşıyıcılı carport, otomobillerinizi korumaya yarayan otomobil sundurma sistemidir. Carport sistem kapama adıyla bilinen bu sistemler, aracınızı olası zararlara karşı korur.

Tek Taşıyıcılı Carport  Uygulama Alanları

Tek taşıyıcılı carport kapama sistemi, çelik levhalar ve bağlantı elemanlarından oluşmaktadır. Tek taşıyıcılı carport, aracınızı güneş ışınlarına, yağmur, kar, rüzgar, dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı korur. Böylelikle aracınızda oluşacak renk solmalarının ve olası negatif durumların önüne geçer. Açık havada kullanım için son derece uygun olan tek taşıyıcılı carportlar, dilediğiniz alanda kullanılabilmektedir.
Tek taşıyıcılı carportlar, levhalarda kullanılan polikarbon. Malzeme sayesinde, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden aracınızı korumaktadır. Aracınızda ortaya çıkacak renk solmalarını önlemektedir. Tek taşıyıcılı carport, üzerinde bulunan oluklar ile yağmur sularını tahliye etmektedir. Yağmur suyunun birikmesini önlemekte ve aracınızı yağmur suyundan korumaktadır.
Tek taşıyıcılı carport, son derece şık bir tasarıma sahip olan modern tasarımlı kapama sistemidir. Tek taşıyıcılı carportları dilediğiniz alanda kullanabilir ve araçlarınızı tüm olumsuz koşullardan koruyabilirsiniz.

Carport sistem garaj kulübesi, özellikle kapalı otoparkın olmadığı durumlarda kullanışlı ve pratik bir çözümdür. Carport sistemi Garaj kulübesi iki ayaklı olarak tasarlanmıştır ve herhangi bir alana kurulabilir. İyi tasarlanmış yapısı sayesinde dar bir alanda dahi aracın hareket kabiliyetini kısıtlamaz (sürücüye yardımcı olan manevra alanını işgal etmez).  Carport sistemi Garaj kulübesinin yapısı, mevcut alandaki araç kullanımı üzerinde en az etkiye sahiptir. Carport sundurmasının çatı kaplamasında kullanılan polikarbonat malzeme, camdan 250 kat daha güçlü ve 14 kat daha hafiftir. Carport sistemi Garaj kulübesi mükemmel ışık geçirgenliğine sahiptir (çevrenin %83’ü). Filtreleme işlevi vardır. UV ışınlarına dayanıklıdır (%100). Bu solmayı önler. Isı direnci ve dış kimyasal etkenlere karşı direnç (-40C+130C). Çok hafif ve esnek bir malzemedir. Darbelere dayanıklıdır. Carport açık otopark araç koruma sisteminin hava hacmi hesabı tamamlanmış olup, 120 km/hız şiddetli rüzgar olan yerlerde dahi güvenle kullanılabilmektedir. Carport sistemi Garaj kanopileri çevreye zarar vermez, hızlı ve pratik montaj teknolojisine sahiptir. Bu özelliği ile kurulum sürecinde minimum rahatsızlık getirir. Standart 510 x 270 cm ölçülerindeki Cartport garaj sundurmaları yan yana, karşılıklı veya sıralı olarak kurulabilir.3 seçenek vardır. Ayrıca araç sayısı ve farklı park alanlarına göre çoklu düzenlemeler (yukarıdaki alternatif kullanılarak). Carport garaj kulübesi kaliteli çizgileri estetik ve modern bir görünümle bulunduğu alana taşıyor.

 

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61