Tek Taşıyıcılı Carport Garaj Kapama

Tek Taşıyıcılı Carport Avantajları

Tek taşıyıcılı carport, otomobillerinizi korumaya yarayan otomobil sundurma sistemidir. Carport sistem kapama adıyla bilinen bu sistemler, aracınızı olası zararlara karşı korur.

Tek Taşıyıcılı Carport  Uygulama Alanları

Tek taşıyıcılı carport kapama sistemi, çelik levhalar ve bağlantı elemanlarından oluşmaktadır. Tek taşıyıcılı carport, aracınızı güneş ışınlarına, yağmur, kar, rüzgar, dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı korur. Böylelikle aracınızda oluşacak renk solmalarının ve olası negatif durumların önüne geçer. Açık havada kullanım için son derece uygun olan tek taşıyıcılı carportlar, dilediğiniz alanda kullanılabilmektedir.
Tek taşıyıcılı carportlar, levhalarda kullanılan polikarbon. Malzeme sayesinde, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden aracınızı korumaktadır. Aracınızda ortaya çıkacak renk solmalarını önlemektedir. Tek taşıyıcılı carport, üzerinde bulunan oluklar ile yağmur sularını tahliye etmektedir. Yağmur suyunun birikmesini önlemekte ve aracınızı yağmur suyundan korumaktadır.
Tek taşıyıcılı carport, son derece şık bir tasarıma sahip olan modern tasarımlı kapama sistemidir. Tek taşıyıcılı carportları dilediğiniz alanda kullanabilir ve araçlarınızı tüm olumsuz koşullardan koruyabilirsiniz.

 

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61