Tonoz Eğilimli Carport Garaj Kapama

 
Tonoz eğilimli carport, araçlarınızı tüm olumsuz koşullara karşı korumaktadır. Tonoz eğilimli carportlar, tek taraflı olarak duvara tutturulabilmektedir. Veya bağımsız olarak ayaklar üzerine tutturulabilmektedir. Kapalı otopark imkanı olmayan yerlerde kullanımı en pratik seçeneklerden biri olan. Tonoz eğilimli carpot, otoparkını açık alana yapmak isteyen kişilere de hitap etmektedir.

Tonoz Eğilimli Carport Ne işe yarar ?

Tonoz eğilimli carport, kıvrımlı ve eğimli yapısı ile yağmur suyunun birikmesini önlemektedir. Bu sayede daha temiz ve kullanışlı bir kullanım sağlamaktadır.

Tonoz Eğilimli Carport Avantajları

Dayanıklı yapısı sayesinde olası darbelerden zarar görmeyen. Tonoz eğilimli carport; kar, yağmur, dolu ve rüzgar gibi karşılaşılabilecek. Tüm olumsuz hava koşullarına karşı aracınızı en iyi şekilde korumaktadır. Tonoz eğilimli carport, aracınızı güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyarak aracınızda oluşabilecek renk sorunlarının önüne geçer. Tonoz eğilimli carport, modern tasarımı ile garajlarınızı estetik bir görünüme kavuşturur. Tonoz eğilimli carport, ısıya ve paslanmaya karşı son derece dayanıklı oluşuyla uzun ömürlü ürünlerdir. Sizler de tercihinizi tonoz eğilimli carporttan yana kullanabilir. Uzun yıllar aracınızı güvenle koruyabilirsiniz.

Firmamız garaj girişi sağlar, böylece farklı araçların sahipleri daha şık garaj kapatmalara sahip olabilir, ayrıca yüksek kaliteli alüminyum kullanır. Kullandığımız alüminyum her türlü hava koşuluna dayanabilir ve aracınızı iyi bir şekilde koruyabilir. Araç giriş modelimiz farklıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz renkler ve tasarımlar var. Alüminyum carport istenilen renkte yapılabilir. Firmamızın Caprot modelleri isteğe göre üretilmektedir. Arabanızı tek sarabileceğiniz gibi iki veya üç sıralı modellerimiz ile sarabilirsiniz. Bu modeller kamu kurumları ve özel firmalara göre daha popülerdir. Bireysel modellerimizin standart ölçüsü 510×270 cm’dir. Garaj girişi, bahçeli ve korumalı araçlarla tatil evinizin bulunduğu alana yapılmıştır. Alüminyum carport garajının fiyatı nedir?  Firmamız uygun fiyatlarla yüksek kaliteli tente modelleri sunmaktadır. Kare modellerimizin yanı sıra kanopili büyük cam kanopilerimiz de mevcut olup, tüm ürünlerimizi uygun fiyat ve kaliteli işçilikle müşterilerimize sunmaktayız. Çalışanlarımız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve kaliteden asla ödün vermez. Alüminyum garaj kulübesinin her yere montajı kolaydır. Firmamızın alüminyum tenteleri uygun ödeme yöntemleri ve indirimler sağlamaktadır. Firmamızın garaj fiyatını öğrenmek isterseniz çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bize Ulaşın. Alüminyum garaj kulübesi her yere yerleştirilebilir. İki ayaklı olarak yapılmış olup çok kullanışlı bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Git
Call Now Button0 (216) 487 00 61